Vaade koeraga

Vaade koeraga | 29-01-2008 22:13:08

27.01.2008

Kõik on läinud libedalt. Ühika otsimisel tegin väikese haagi läbi linna tulles sisse, aga see mind eriti ei pidurdanud. Ühikaks on seda tegelikult natuke palju nimetada – kahekordne maja ühe trepikoja ja kokku 6 korteriga. Halb üllatus oli see, et linu ei olnud ja magamiskotti ma ka kaasa ei võtnud. Ei olnud ka patja ja tekki. Läksin „kõrvalkorterisse” asja uurima, et kuskohast saaks ja sain endale sealt laenuks ühe maka hoopis. Kõht on ka täis söödud, nii et täna ei viitsigi rohkem välja minna – hakkan hoopis oma ettekannet tegema.

Kummaline, kuidas mingid lihtsad asjad võivad olukorra tunduvalt hubasemaks muuta – Läptop lauale ja muusika käima ning oledki juba „kodus”.

28.01.2008

Mind on koheldud hästi, mitte et ma selles kahelnud oleks alguses, aga parandagem siis ennast: „Mind on koheldud väga hästi”. Eriti minu siinse peamise vastuvõtja lahkus. Näitas mulle campust, mis on tohutu, viis meid sööma ja tegi välja, käsime temaga koos tema koera jalutamas, siis viis ta mind poodi ja sõidutas pärast koju, käisime ja ajasime mulle linad-tekid-rätikud välja jne. Siin tunduvadki kõik väga abivalmis olevat.

Kui tihti me teeme nii, et me ei saa teisest aru, aga noogutame kaasa ja ütleme jah, väga huvitav või suurepärane mõte. Ja siis mingil hetkel me tajume, et kõneleja on taibanud, et me tegelikult ei saa temast aru, kuid ta räägib vapralt edasi…

29.01.2008

Tänasest väljasõidust on ka juuresolev pilt. Väga huvitav mägi otse Vätterni järve kaldal (58°18'20.20"N, 14°38'57.10"E). Nägin Rootsit natuke lähemalt ka maapiirkonnast. Teepeal rääkisime juttu… ja elasin üle natuke piinlikke hetki – no ma lihtsalt ei ole ajaloos eriti tugev, ütleme, et ma olen selles väga nõrk. Samas peaks oma riigi ajalugu ikkagi teadma ja palju paremini kui mina.

Ja veel olen ma kimbatuses leidmaks vastust küsimusele: „Mida sa teha tahad, mis sind huvitab?” Ma peaks seda juba teadma – vist – ja silmad peas põlemas suure õhinaga kõigile seletada oskama… Ma oleks tunduvalt tõsiseltvõetavam ja see teeks asjad palju lihtsamaks nii mulle kui teistele, sest saaks konkreetselt mingi suunaga kuhugi edasi liikuda. Praegu jäävad kõik variandid kuidagi õhku rippuma ja lõpptulemusena ei juhtugi midagi – umbmäärasus. Samas on kõik nii põnev ja kõigega peaks arvestama ja…

Sain paar artiklit – hakkan neid lugema ja homme arutleme sellel teemal.Camera:Canon EOS 350D DIGITAL
Exposure:1/100 sec
Aperture:f 6.3
Focal Length:40 mm
ISO:400
Category: Pilt ja jutt  
Tags:   animal dog forest landscape Sweden travel


Blog.tr.ee  eXTReMe Tracker

Comments:

  • No Comments Yet.

Add Comment:   

   

   
© Edgar Sepp