Väikeste sammude haaval

Väikeste sammude haaval | 03-06-2011 10:08:16

Mis juhtub, mis sellest saab? Pole oluline. Mis mõttes pole oluline. Kuidas saab praegusel hetkel üldse miski oluline olla. Saatsin sulle lehekülje. Väikeste sammude haaval ja ei ole vaja olla sitapea, neid on siin maailmas juba niigi küllalt. Vaatasin filmi, sellest ka inspiratsioon. Kuulasin pärast Led Zeppelini. Panin silmad kinni ja üritasin võimalikult täpselt ette kujutada, kuidas Page sõrmeotsad kitarrikeeli näpivad, natukese aja pärast olin juba ise laval ja siis murdus miski… pisar voolas alla mööda põske… Miks ma mõtlen neid mõtteid, kuidas sellest lahti saada – väikeste sammude haaval. Seisa seal – ma tahan, et see hetk, see lõhn, see valgus ja tunne minus kinnistuks.
See oli öösel, kell neli läksin magama ja välja ma ei jõudnudki – tahtsin ja ei tahtnud. Viimane jäi peale. Hommikune äratus oli varuga 6:40. Ärkasin, aga jäin ikka magama kuni 7:30ni. Siis hüppasin ratta selga ja kohvikusse. Sünnipäevahommik ja mõnus rahulolu kohvikus. Inimesed kõnnivad mööda… tööle, lasteaeda, koju, kooli… Mingi hetk sain aru, et mulle meeldivad kohtade iseärad, võtame näiteks sääsed. Ei, mulle ei meeldi sääsed iseenesest, ja ka need märgid, mis nad maha jätavad: väikesed vereplekid, mis on tekkinud nende mahalöömisest; punased täpid, kuplad ja muud sügelevad hammustusjäljed; igal pool leviv sääsetõrjevahendi lõhn jne. Mulle meeldib see, et kui ma näen neid, siis ma saan aru, miks need seal on, kuidas nad on tekkinud, miks tuleb pidevalt ninna see lõhn, miks inimesed ennast aeg-ajalt sügavad ja miks võib metsa matkama minek olla piinarikas ettevõtmine jne. Loodetavasti saate aru, mis ma mõtlen. Selliste märkide lugemine tekitab tunde, et ma olen osa sellest keskkonnast, ma saan sellest aru ja ma kuulun siia – see on sihuke mõnus meeldiv tunne. Väikeste sammude haaval.Camera:Canon EOS 350D DIGITAL
Exposure:1/500 sec
Aperture:f 8
Focal Length:18 mm
ISO:400
Category: Pilt ja jutt  
Tags:   field road shadow step summer


Blog.tr.ee  eXTReMe Tracker

Comment:

  • nii palju uut v6i pole ma ammu k2inud! pildid meeldivad. sinu vari ka. m6nusat sooja. v6ta vabalt ja samm-sammult. helise vaikides!
    iris @ 08-06-2011 21:59:51

Add Comment:   

   

   
© Edgar Sepp